O portalu


Portal FotoStacyjka powstał w celu ukazania piękna kolei oraz związanej z nią infrastruktury w postaci stacji, przystanków osobowych oraz posterunków odgałęźnych. Po pewnym czasie dzięki Wam Użytkownikom możliwe, że stanie się pewnego rodzaju bazą danych o obiektach infrastruktury kolejowej, a gdy ktoś będzie chciał się przejechać np. do Olsztyna będzie sobie mógł obejrzeć jak ten Olsztyn Zachodni wygląda [:-)]
Dla kogo


Członkiem tej galerii może zostać każdy kto robi zdjęcia kolejowe, a ma w swoich zbiorach zdjęcia przedstawiające stacje, przystanki osobowe czy posterunki odgałęźne. Może warto by je pokazać i podzielić się zdjęciami ,,słupolandią'' tak znienawidzoną przez niektórych ,,amatorów'' fotografii kolejowej.
Dla kogo nie


Na pewno nie jest to miejsce dla osób, które lubią robić setki zdjęć wszystkiemu i wszędzie jednocześnie nie myśląc co ucinają (i dlaczego) i co jest w ogóle na zdjęciu i co przez daną fotografię chcą ukazać. Dlatego zanim się tu znajdziesz poznaj chociaż trochę praw rządzącym kolejfoto. Np. www.dedeerowo.pl
Ile to kosztuje


Nic. I tak pozostanie.
Autorzy serwisu


Właściwie to tylko ja... :)

I na koniec


Bardzo zachęcam do rejestracji i podzielenia się zdjęciami, które zalegają gdzieś na dyskach Waszych komputerów, a mogą cieszyć oczy. Niech wreszcie usłyszą o twoim przystanku osobowym czy stacji!

Kontakt:
Wszelkie uwagi proszę przesyłać na adres: redakcja[-małpka-]fotokrajobrazy.warmia.pl z tematem ,,FGK'' lub bezpośrednio przez GG 9615648.

Ostatnia aktualizacja: 29 XI 2012 Przewidywana aktualizacja: przed 15 I 2013

Projekt i wykonanie: DrezynSoft

© www.stacyjka.fotokrajobrazy.warmia.pl 2011-2013


Partner Autorska witryna kolejowa Partner DrezynSoft Partner Fotograficzna galeria krajobrazów Partner FotoStacyjka
Partner SelekTTor Partner Mapy Partner Edytor XML Partner Gry Partner Tłumacz Partner DSsys
Partner MojaMuzyka Partner Kanał Ostródzko-Elbląski w obiektywie <^> Partner Konwerter tekstu

Podstronę załadowano w 0.0004 sekundy.